Apie projektą

Sielą gaivinantys svajonių apartamentai Palangoje „Jūros vanduo“

Įsivaizduokite… Rytas. Gulite įsisupę jaukiuose pataluose. Išgirstate pro pravirą langą atsklindančią tolumoje klegančių žuvėdrų, strazdų, vieversių melodiją. Pajuntate kūną glostantį, jus palengva budinantį maloniai vėsų brizą. Giliai įkvepiate. Mintis užlieja prisiminimai… Taip, šie ypatingo, druskingos jūros prisisunkusio oro atmintyje žadinami vaizdiniai visada nukelia ten pat — į nepakartojamas ir širdžiai be galo mielas prabėgusių vasarų akimirkas. Galvoje šmėsteli tokiais momentais vis aplankanti idėja: o jei atostogos niekada nesibaigtų?

O visgi, jei išties, net ir atostogoms pasibaigus, jūs neturėtumėte susikrauti lagaminų, atsisveikinti su jūra bei jos spinduliuojama pakilia nuotaika? Jei gyventumėte atostogų nuotaikomis kiek tik panorėję?

Įgyvendinkite šią savo svajonę įsigiję būstą naujame apartamentų projekte „Jūros vanduo“. Palangoje vystomas modernus, šiuolaikiniam ritmui pritaikytas daugiabutis leidžia neieškant kompromisų mėgautis komfortišku gyvenimu ir pajūrio teikiamais malonumais.

Apartamentuose sumaniai išdėstytos funkcinės zonos užtikrina patogumą tiek juose gyvenantiems, tiek besisvečiuojantiems. Įrengti balkonai kviečia kurti artimesnį ryšį su čia pat vešinčia gamta, lyg sulieja ją su būstų vidine erdve. Išskirtinio kraštovaizdžio apsuptyje ypatingas dėmesys skiriamas ir estetikai. Fasado elementai, apdailai parinktos detalės subtiliai įsilieja į vietinę moderniąją Palangos architektūrą.

Be to, jei pasvajojate apie namus su privačia poilsio oaze ir burbuline vonia — turime džiugių žinių! Ant pastato stogo įkurta ekskliuzyvinė, tik gyventojams skirta laisvalaikio erdvė. Karštomis dienomis atsipalaiduosite burbulinėje vonioje bei grožėsitės iš aukščiau atsiveriančiais apylinkių vaizdais, o elegantiškai atskirtose poilsio zonose leisite jaukias popietes su draugais.

Vos už keletos minučių nuo namų jūsų lauks Baltijos jūra su palei ją besidriekiančiais nuostabaus smėlio paplūdimiais, kopomis, dviračių ir pasivaikščiojimų takais. Netoliese galėsite mėgautis kultūriniais, gastronominiais patyrimais. Nė nepajusite, kaip visą supanti ramybė bei nuoširdus gyvenimo džiaugsmas pamažėl užlies ir Jus.

Norėtumėte čia gyventi? Susisiekite su mumis jau dabar.

 

“Jūra yra jūra, suvyniota – atsukta atgal. Kartais jūra audringa. Taip tiesiog yra, ir to pakanka, kad žmonėse sukeltų daug įvairių jausmų, ir aš noriu gyventi kaip „žmogus prie jūros“.

 

Japonų rašytoja Mahoko Jošimoto

A++

Energetinė klasė

C

Garso izoliacija
Stogas

Stogas apšiltintas pagal STR reikalavimus

Sienos

Kambariuose sienos dažytos ir/ar tapetuotos

Fasadas

mediena, klinkerio plytelės, stiklas ir struktūrinis tinkas

Grindys

Vinilo lentelės

Langai

plastikiniai A+ klasė

Durys

Medinės durys su rankenomis

Vidinės sienos ir pertvaros

dvigubo gipso kartono arba blokelių

Elektra

Išvedžioti elektros laidai su rozetėmis ir jungtukais;

Apšvietimas

Visose patalpose pakabinti/sumontuoti šviestuvai, LED panelės

Šildymas

Grindinis autonominis šildymas elektra

Teritorija

Namas aptvertas segmentine tvora, įrengti automatiniai vartai. Kiemas ir parkavimo vietos grįstos trinkelėmis. Įrengtas lauko apšvietimas. Pasėta veja, pasodinti augalai.

Laiptinė

Pilnai įrengta laiptinė

Terasos

I aukšte medinės terasos, II ir III balkonas

Vonia ir tualetas

Pilnai įrengtas vonios kambarys, su tualetu, plautuve, dušu, gyvatuku (veikiančiu nuo elektros)

Miesto komunikacijos
Bendra terasa ant stogo su burbuline vonia
Yra galimybė įsigyti SAMSUNG kondicionierių už 1500€ kainą
Yra galimybė įsigyti sandėliuką

Susisiekite

Skambinkite mums arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.